Elektrická průběžná komorová pec

ilustrační fotografie

07.11.2006

Elektrická průběžná komorová pec

V měsíci říjnu bylo firmou REALISTIC, a.s. uvedeno do provozu další ze zařízení určených k tepelnému zpracování hliníkových odlitků pro dalšího významného zákazníka z oblasti automobilového průmyslu. Tato zařízení se řadí v současné době k hlavním produktům firmy REALISTIC, a.s.

Koncepce pece je zvolena s ohledem na specifické požadavky, které je nutno pro tento druh tepelného zpracování zajistit. Jedná se především o přesnost rozložení teploty v peci ± 3 °C a intenzivní proudění vzduchu v pracovním prostoru pece.

Hliníkové odlitky jsou skládány do košů a ukládány na zakládací místo pomocí vysokozdvižného vozíku. Po zahájení technologického cyklu již celý proces probíhá zcela automaticky. Vsázka vjede do pece, kde je zahájen technologický proces (ohřev, výdrž na teplotě). Po ukončení výdrže je vsázka převezena do samostatné chladící komory, zde dochází k chlazení vsázky dle nastavené chladící křivky. Po ukončení procesu je vsázka automaticky vyvezena na odebírací místo.

 
 

« kompletní seznam novinek

vytisknout | nahoru

 

© 2M STUDIO s. r. o. webdesign (webdesign, optimalizace pro vyhledávače, reklama na internetu) | mail | adm
Odkazy*0: Krušné Hory | průmyslové zóny | dětská obuv | boty | hotel Karlovy Vary | naušnice | šperky