KONTAKTY KE STAŽENÍ VÝSTAVBA O FIRMĚ VÝROBNÍ PROGRAM ÚVOD

NOVINKY:

Přání k Vánocům a do nového roku 2018
Účast na veletrhu
Naše společnost získala 3. místo v krajském kole Firma roku 2017
Hledáme k nám nové kolegy . . .
Získaná ocenění v roce 2016
 
Archív novinek

Firma roku 2017

Tradiční účast společnosti REALISTIC, a.s. v soutěži VODAFONE FIRMA ROKU 2017
a získání 3. místa v Karlovarském kraji

Z tiskové zprávy VODAFONE FIRMA ROKU 2017: 
https://www.firmaroku.cz/blog/firmam-v-karlovarskem-kraji-vladne-spolecnost-ktera-vyrabi-bylinne-caje-sirupy-zivnostnikum-producentka-kosmetiky-z-raseliny

„Vybrali jsme společnost Serafin-byliny s ohledem na náplň její činnosti a princip fungování. Je to jedna z nejlepších firem v oboru. Svým zákazníkům dokáže poradit a je patrné, že přání a potřeby zákazníků jsou po ni na prvním místě. Navíc působí v lokalitě, kde podnikání není úplně nejjednodušší,“ zhodnotil člen poroty Jan Kučera z Vodafone Czech Republic.

Druhé místo obsadila společnost FONS, specialista na energetická zařízení. Firma poskytuje své služby při zpracování všech stupňů projektové dokumentace, realizaci stavby, obsluze a zajištění provozu výměníkové stanice, plynové kotelny nebo jiného energetického díla pro vytápění, chlazení, vzduchotechniku, klimatizaci nebo ohřev vody či bazénu. Vítěznou trojici doplnila společnost REALISTIC, která vyrábí průmyslové pece. Jedná se o kusovou výrobu zařízení a technologií speciálně vyvíjených k potřebám zákazníka. V portfoliu výrobků jsou zařízení pro technologie tepelného zpracování kovů, chemicko-tepelného zpracování, tavení, sušení nebo speciálních ohřevů. Produkty společnosti REALISTIC se prodávají do celého světa.

 

REALISTIC, a.s., Závodu míru 4, CZ 360 17 Karlovy Vary

telefon: +420 353 403 202, fax: +420 353 449 352

e-mail: obchod@realistic.cz